titan jel

Eczanelerde satılan Titan jel Gold büyütücü krem, Rusya’dan ithal olarak gelen en iyi penis büyütücüler arasında yer almaktadır. Sağlık Bakanlığı tarafından onaylı olup etkisi klinik testler sonucunda kanıtlanan Titan, kullanıcılar tarafından takdir edilen, %100 etkili olduğu söylenen büyütücü krem kategorisine girmeyi başarmıştır.

Titan Gold Türkiye’de 8 milyondan fazla satış rakamlarına ulaşan ilk penis büyütücü jeldir. 1996 yılından bu yana da Dünya genelinde 850 milyon erkeğin tercih ettiği ürün olduğu için, 3 aylık periyotta düzenli kullanım yapılması sonucunda en az 6.50 cm, penis büyütme garantisi vermektedir.

Titan jelin kesin olarak penis boyunu uzattığı ile ilgili detaylı tüm bilgiler ver klinik çalışma verileri sitemiz içerisinde bulunmaktadır. Sayfamızın alt kısmında bulunan kullanıcı yorumlarından veya canlı destek ekimizden detaylı tüm bilgilere sahip olabilirsiniz.

Titan jel (Erolife 50 ml.) kullanıcı yorumlarını okuduktan sonra aklınıza takılan soruları firmamıza veya görüş kısmında deneyimlerini paylaşanlara sorabilirsiniz. Mail adresinizi eksiksiz yazmanız halinde yorumunuza verilen cevaplardan anında bildirim alabilirsiniz.

Sitemiz günlük olarak Bakanlık denetimine tabi olduğu Titan jel hakkında yazılan tüm yorumlar gerçek kişilere aittir. Herhangi bir sahte, aynı kişiler tarafından veya sistem botları vasıtasıyla yapılan açıklamalar onay sürecinden geçmemektedir. Bu sebepten dolayı sayfamıza yazacağınız yorumda istenen bilgileri eksiz doldurduğunuzdan emin olunuz.

Titan jel kullananların gerçek yorumları | Değerlendirmeler ve Analizler

Bu kısımda Sağlık Bakanlığı onaylı Titan penis büyütücü jeli kullanıp da memnun kalan müşterilerimizin ürünü ile alakalı tavsiye ettiği yönlerini ele alarak sitemize geri bildirimlerini inceleyeceğiz. Sadece olumlu yorumları değil, şikayet ve önerilerinde çözümlenmesi için destek olacağız. Bu sayede her ne sebeple olursa olsun, kullandığınız penis büyütücü kremden en etkili sonuçları elde edebilmeniz için firma çalışanlarımız ile sonuna kadar sizlere yardımcı olacağız.

Şimdi dilerseniz gelin, Avrupa İlaç a.ş tarafında ülkemize temin edilen Titan jelin kullanıcı değerlendirmelerini hep birlikte okuyalım.

Arif Çakır: Penis büyütme ameliyatı yapmak yerine titan jeli kullanmayı denemek istedim. Doğal yollarla penis büyütme tekniği olan bu yöntemden olumlu sonuç alamazsam bıçak altına yatacaktım. Fakat sizin sayenizde Titan jel ile penisimi 8 santim büyüttüm. Üstelik kremi kullandığım süre içerisinde herhangi bir zararı veya yan etkisi olmadı. Allah sizden ve sizin gibilerden razı olsun.

Tunç Kıvrak: Evde penis büyütme tekniklerini araştırırken sayfanızda Titan jel Gold 50 ml. bir ürün gördüm. Krem hakkında detaylı bilgiye sahip olduktan sonra sitenizde yer alan kullanıcı yorumlarını sırayla okudum. Herkes, kullandığı en iyi penis büyütücü kremin Titan jel olduğunu söylüyordu. Sabah ve akşam olmak üzere nohut tanesi büyüklüğünde günde iki defa penise sürülerek kullanıyormuş. 10 günlük süre sonunda gözle görülür büyümelerin meydana geldiğini söyleyenler bile vardı. İlk başta sağlığıma zararı olur düşüncesiyle bir kutu sipariş vererek denemek istedim. Bir kutusu tam olarak 32 gün boyunca yetti. Kutu bitiminde ise 3 santim penis büyümesi, 2 santim de kalınlaşma meydana geldi.

Semih Esen: İnternet üzerinde satılan penis büyütücülerin sahte olmasından şüphelendiğim için ürün satın alamıyordum. Bir arkadaşım sizin sitenizden aldığım 3 kutu titan jel gold ürününden çok memnun kaldığı için tavsiye etti. Firmanızda satılan penis büyütücü jellerinde Sağlık Bakanlığı onaylı olduğunu öğrenince hemen bende sipariş verdim. Ürünler elime ulaşınca Bakanlık sitesine barkod numarasını girerek orijinal olup olmadığını da teyit ettim. Sistemde satın aldığınız ürün ”ORİJİNAL TİTAN JEL GOLD” tur ibaresini görünce gönül rahatlığıyla kullanmaya başladım. Kesinlikle güvenilir bir firmadır, herkese tavsiye ederim.

Damla Aktaş: Eşimin cinsel ilişkide erken boşalması ve yetersiz penis boyuna sahip olması beni cinsellikten uzaklaştıran en büyük sebepti. Fakat onu çok sevdiğim için ayrılmak yerine penis küçüklüğü problemine çözüm bulmayı düşündüm. Google arama motorlarında eczanelerde satılan en iyi penis büyütücü ve geciktirici kremleri araştırırken sarı kutu da Titan Jel ürünü ile karşılaştım. Mağaza içerisinde yaptığım incemeler sonucunda Titan jel ile ilgili kötü yorumları görmediğin için hemen sipariş verdim. Ortalama 45 gün boyunca sürekli olarak bizde bu kremi kullandık. Eşimin penis boyunda meydana gelen 5 santimlik büyüme ile beraber erken boşalma sorunları da ortadan kalktı. İnanılmaz olan bu ürünün halen işe yarayıp yaramadığını düşünen varsa boşuna vakit kaybetmesin derim.

Faruk Cansız: 3 kutu Titan jel + Penis pompasını resmi satış sitesi (İstanbul Ecza) sipariş verdim. Ertesi gün gizli ve özenli paketleme ile ürün elime ulaştı. Kutu içerisinde penis pompasının ve büyütücü kremin faturası da vardı. Özellikle jelin Sağlık Bakanlığı onay belgesinide içerisinde göndermişler. Ürünün orijinal titan jel olup olmadığını da üzerinde yer alan barkod numarası üzerinden öğrendim. Google’dan devletin ilaç takip sistemine girerek seri numarasını sisteme yazıyoruz. Ürünün hangi tarihte üretildiği, kime satıldığına dair tüm bilgiler yer alıyordu. Buradan İstanbul Ecza deposuna sahte ürün göndermediği ve dürüst bir firma olduğu için çok teşekkür ediyorum.

Titan jel gerçekten işe yarıyor | İşte Bakanlık Onayı

Çoğu kullanıcılarımız İnternet üzerinde ki bazı e-ticaret firmalarında ucuz fiyatlara sahte ürünleri kullandığı için mağdur olmaktadırlar. Bildiğiniz gibi piyasada en çok satılan ürünlerin sahteleri elbette yapılıp, taklit edilmektedir. Bu tarz durumlar her sektörde karşılacağınız normal bir durumdur. Fakat sizlere tavsiyemiz mutlaka satın alacağınız firmadan ürünün patentinin bir örneğini isteyiniz.

Avrupa İlaç anonim şirketi tarafından alınan marka patent, Sağlık ve Gıda Bakanlığı onayı sonrasında verilmektedir. İçerik incelemesi ve klinik test sonuçları ele alınarak ürünün kullanıma uygun olup olmadığına karar verilir. Titan jel hakkında belirtilen bitkisel içeriklerin yer aldığı ve penis büyütme iddiası doğrulandığı takdirde markanın patentine onay verilir.

Sizde güvenli alışverişin tek adresi olan İstanbul Ecza firmamızdan marka patente sahip olan ürünleri satın veya bilgi almak için hemen 0552 154 90 92 numaralı hattımızı arayabilirsiniz. Dilerseniz de Whatsap veya canlı destek hattımızdan da yazışarak aklınıza takılan sorulara yanıt bulabilirsiniz.

Ankara ecza deposunu tercih ettiğiniz teşekkür eder, sağlıklı günler dileriz..