Dünyanın en iyi penis büyütücü kremi olan Titan Jelin doğru kullanımını yapmadığınız sürece işe yaramayabilir. Bu sebeple ürün hakkında piyasada dolaşan hurafe bilgilerin doğrultusunda bir çok müşterimiz Titan jelden istediği verimi alamadığı için bizde resmi distribütörün yayınlamış olduğu kulanım talimatını sizlerle paylaşacağız.

Titan penis büyütücü jelin doğru kullanım talimatına sitemiz üzerinde yer alan görsel ve video içerikler sayesinde okumadan inceleyebilirsiniz. Dilersenizde alt başlıklar halinde içerisinde sıkça sorulan sorularında bulunduğu makalemizi okuyabilirsiniz.

Titan Jel Nasıl Kullanılır? | Doğru Kullanımı

Paragrafımızın hemen altında bulunan resimde görüldüğü gibi penisin baş kısmına (idrar,meni deliğine) nohut tanesi büyüklüğünde sıkınız. Daha sonra avucunuzun iç kısmı ile mastürbasyon yapar gibi penisin sap kısmına doğru kremi yedirmeye başlayınız. İşlemi 1 dakika boyunca ara vermeden sürdürmeye özen gösterin.

Deriye nüfuz etme işlemini ara vermeden tamamladığınız takdirde normal yaşatınıza kaldığınız yerden devam edebilirsiniz. Rahatsız edici kokuya sahip olmadığı için ve ürünün etkisinin kaybolmaması adına 1 saat boyunca penisi yıkamaya gereği duyulmamaktadır. Dilerseniz belirlenen zamanın sonrasında yıkama işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Titan jelin gerçek ve doğru kullanımı bahsedildiği şekildedir. Bazı sitelerde 5 dakika boyunca sürüleceği, 2 gün boyunca yıkanmayacağı gibi hurafe bilgiler yer almaktadır. Lütfen ürünün resmi satıcısı dışında söylenilen kullanım talimatlarına itibar etmeyiniz.

Bu maddelere dikkat ederseniz, Titan Jel %100 etkili olur

  • Titan jeli sürmeden önce köpüklü suyla penisi iyice yıkayın.
  • Gözeneklerin açılmasını sağlamak için sıcak suyla kan durulayınız. Penisin içerisinde kan dolaşımını arttırmaya yarar.
  • Ereksiyon halinde sürülmelidir.
  • Cinsel ilişki öncesinde veya sonrasında kullanılmamalıdır.
  • İdrara çıktıktan sonra hemen kullanılmamalıdır. En az 10 dakika idrar kanallarının rahatlamasını bekleyiniz.
  • Titan jeli sürdükten sonra hemen idrara çıkmayınız.
  • 1 saat içerisinde duş almayınız.

Yukarıda ki maddelerin aksine işlem yapıldığı takdirde etki kaybına uğrayabilirsiniz. Bu nedenle tekrardan kullanım yapmanız önerilmektedir.

Titan jel kullananların sıkça merak ettiği sorular & Cevapları

Ürünler ve kullanımı hakkında aklınıza takılan tüm soruları canlı destek ekibimizden ücretsiz sorabilirsiniz.

Peniste büyümeler ne zaman başlar?

İlk 15 gün içerisinde penisin büyümesi için doku altyapısı oluşturulur. Ortalama 20 gün içerisinde gözle görülür etkiler meydana gelmeye başlar.

Erken boşalma sorununa etkisi var mıdır?

3 aylık kullanım sonrasında erken boşalma sorunlarınızı tamamen ortadan kaldırmaktır. Çoğu uzmanlar, Prematüre Ejakülasyon tedavisinde geciktirici haplar yerine titan jelinde kullanılabileceğini söylemektedirler.

Titan jel ereksiyon kaybını önler mi?

Cinsel ilişki öncesinde Titan jelden sürüldüğü takdirde, 6 saat boyunca ereksiyon kaybını ortadan kaldırmaktadır.

1 ayda kaç santim büyütür?

Etkileri kişiden kişiye ve bünyeden bünyeye göre farklılık gösterebilmektedir. Fakat, Titan jel kullanıcı yorumlarını göz önünde bulundurursak bir ay gibi kısa süresinde ortama 2-3 santim civarında etki gösterdiğini söyleyebiliriz.

Sağlığa zararı olur mu?

Titan Jel, Sağlık ve Gıda Bakanlığı tarafından onaylı olduğu için herhangi bir yan etkisi bulunmamaktadır.

Memnun kalınmadığı takdirde iade işlemi yapılıyor mu?

Yasal olarak 90 gün boyunca koşulsuz şartsız iade ve değişim şansına sahipsiniz. Size gelen kargo poşetinin içerisinde yer alan faturayı kaybetmediğiniz sürece iade işleminizi hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.